Головна  /  Колектив

Колектив

 

 


Наталія Кульчицька

1. Кульчицька Наталія — директор студії краси Наталії Кульчицької. Практикуючий майстер-викладач більше 10 років, викладач курсів манікюру, педикюру, художнього розпису, воскової депіляції, архітектури брів та фарбування вій.

Наталія Петровська

2. Петровська Наталія — майстер-практик понад 13 років, інструктор у напрямку нігтева естетика, бровмайстер, махенді та тату хною. Автор порограм "Color mix" - мистецтво колористики у манікюрі. Старійшина міжнародного чемпіонату 2020 року "Імперія краси". Дворазовий призер міжнародного чемпіонату у номінації "Художній розпис". Автор навчальних програм та технік.

3. Возняк Ілона — викладач-технолог шугарінгу, косметолог. Майстер-викладач лазерної епіляції. Лідер року з депіляції  у 2020 році загальнонаціональної премії року "Імперія краси". Учасниця, призер та суддя міжнародних чемпіонатів по шугарингу.

4. Борзенкова Галина — викладач курсів візажу та мистецва оформлення брів з чотирирічним досвідом, автор навчальних програм з цих напрямків. Візажист "Lviv Fashion Week 2018" та "Ukrainian Fashion Week 2019". Співавтор та візажист різноманітних фото та відео проектів, ведуча майстер класів з візажу.

5. Ковальова Ірина — майстер-викладач пермагентного татуажу, ламінування вій та ботоксу. Розробник авторських програм та технолог.

6. Пришляк Тетяна — майстер-викладач нарощення та ламінування вій, ботокс.